Mesaj gönder
aboutus

Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited

Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Güney Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Gama Teknolojisi
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 4000000-6000000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

2009 yılında kurulan Jiangsu Gamma Holdings co., ltd, Ar-Ge ve markalamadan 13 yıllık gelişmeden sonra, pestisitlerin üretim ve pazarlamasını entegre eden hızlı büyüyen bir girişimdir, yem değirmenciliği endüstrisi için bölgemizde lider şirketlerden biri haline geldik. Müşterilerimiz için baştan değer yaratmaya adadık.

 

Biri wuxi'de, diğeri changzhou'da olmak üzere iki üretim üssü geliştirdik. Başlangıçtan bugüne, kümes hayvanları ve su yemi üretim hatları da dahil olmak üzere yem değirmeni anahtar teslimi projeler tedarik ediyoruz.ayrıca yedek parçalar ve buhar kazanı gibi yardımcı makineler ana faaliyet alanlarımızdan biriydi. Müşterilerimize sunabileceğimiz ürünler: 1-200 T/H canlı hayvan ve kanatlı yem üniteleri, 0,5-50 T/H özel sucul yem üniteleri, 1- 300 T/H yem besleme ünitesi, 1-35 T/H bileşik gübre ve sulama gübresi ünitelerinin komple setleri, 0,5-100 T/H biyokütle odun ve saman pelet üretim hattı vb.Tüm tesis planlama, tasarım, ekipman üretimi, kurulum devreye alma, kişisel eğitim ve diğer tek adımlı hizmet setlerini sağlıyoruz.

 

Şirket, üretim kalitesini sağlamak için CNC lazer kesim makinesi, profil otomatik kumlama ekipmanı, otomatik boya odası, büyük kesme bükme ekipmanı, CNC torna tezgahları, CNC tel kesme, CNC delme makinesi gibi dünya standartlarında bir teknoloji seti benimsemektedir.

Gamma Tech ekibi ayrıca yerel satış ekibini ve denizaşırı projeler için kurulum ekibini geliştirmeye olumlu bakıyor, projelerin yürütülmesi için daha uygun olacak kuzey afrika ve güney asya, orta doğu'da ekibimiz var.

Şans ve dolu alan verilirse, tüm avantajlarımızı gösterecek ve birlikte büyümemize izin verecektik.Güveniniz, mükemmel hizmetimiz ve yüksek ürün kalitemiz sayesinde saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurabileceğimize eminim.

 

 

 

 

 

Geçmiş

2009 yılında, Çin'in yem makineleri endüstrisi, sarsıcı değişiklikler geçirdi.Şirketimizin bulunduğu Liyang yem ekipmanı işleme işletmeleri, bir bahar yağmurundan sonra mantar gibi çoğaldı.Gamma Holdings en iyilerinden biridir.Başlangıçta küçük bir ekip ve küçük bir fabrikadan, sektörde iyi bilinen bir yem makineleri ve mühendislik komple ekipman şirketi haline geldi.2012'den beri, Güney Amerika'da Brezilya'da, Güneydoğu Asya'da Vietnam'da, Orta Doğu'da Suudi Arabistan'da ve diğer pazarlarda denizaşırı yem makineleri pazarına odaklanıyoruz.

 

Aynı zamanda, yurtdışı acente ekibimiz ve pazarlama ve kurulumla ilgili pazar işbirliği ekibimiz giderek büyüyor.Tabii ki, tüm hedeflerimiz müşterilere ulaşmak ve müşterilerin daha iyi teknik ekipman ve hizmetlerden yararlanmalarını sağlamaktır.

Her zaman müşterilerimizle birlikte büyüme hedefini uyguladık.Geçmişte, birçok küçük fabrika, yıllar süren gelişimden sonra yerel endüstride tanınmış şirketler haline geldi.Aynı zamanda Gamma Holdings de gelişiyor.Kendi olgun satış, tasarım, Ar-Ge ve servis ekibimiz için iç pazardaki TOP20 müşterilerinin 12'sini geliştirdik.

Şirketin gelecekteki gelişiminde, sektörde daha fazla arkadaşa sahip olabileceğimizi, daha fazla müşteriye hizmet edebileceğimizi, daha fazla yem projesi inşa edebileceğimizi ve insanların yaşam standartlarını iyileştirmeye daha iyi katkılarda bulunabileceğimizi umuyoruz!

Hizmet

Şirketimizin Hizmeti :

 

1. Site Hizmeti :

Çin'den projeler için kurulum süpervizörü ve tam kurulum ekibi sağlayabiliriz.

ayrıca bazı pazarlarda makine servisi veya proje kurulumu ve süpervizörü için yerel ortaklarımız veya yüklenicilerimiz var.

2. Devreye Alma ve Eğitim:

Normalde müşteri ekibi kuruluma katılır, böylece kurulum sırasında makinelerimizi ve üretim sürecini anlayabilirler.

bu arada devreye alma sırasında, anlayana ve tanıdık operasyona kadar tek makine eğitimi ve tüm süreç üretim eğitimi alacağız.

İnsanların tüm makinelere aşina olduğundan emin olmak için raporlar hazırlayacağız.

3. Özel durum :

Çevrimiçi sohbet veya video çağrısı ile çevrimiçi desteğimiz olacak.

Kurulum veya bakım süpervizörü için hazır videomuz olan birçok makine

4. En önemlisi, birçok proje için Orta Doğu ve Afrika'da yerel servis ekibimiz var.

ayrıca diğer bölgelerde uzun vadeli işbirliği ortaklarımızı oluşturmak için çaba harcıyoruz.

 

 

 

 

Ekibimiz

 

Şirketin uzun yıllar gelişmesiyle birlikte tüm satış, tasarım, hizmet, finans vb. süreçlerden oluşan bir ekip haline geldik. Aşağıdakiler şirketimizin temel organizasyonel çerçevesidir.

 

Çin Jiangsu Gamma Holdings Co.,Limited şirket Profili 0

İletişim bilgileri